Fansat ‘masakrojnë’ blogeren me komente, ja detaji që kapën në foton e publikuar (Foto)

Fansat ‘masakrojnë’ blogeren me komente, ja detaji që kapën në foton e publikuar (Foto)

Chiara Ferragni dhe djali i saj, leo

Fashion blogerja e famshme Chiara Ferragni është sulmuar në rrjetet sociale nga fansat e saj menjëherë pasi postoi një fotot me të voglin e saj, Leon. Kur blogerja u nis me pushime mori me vete edhe syve për vogëlushin, dhe pikërisht këtu qëndron gabimi. Duke dashur ta mbrojë nga rrezet e dëmshme të diellit, pa dashur i dëmtojnë shikimin.

(Chiara dhe vogëlushi i saj, Leo)

Madje edhe vetë mjekët pediatër  janë shprehur totalisht përdorimit të syzeve të diellit tek fëmijët nën 1 vjeç pasi vonojnë dhe dëmtojnë, qendrën e shikimit.  31-vjeçarja italiane është bërë e njohur për publikun që prej vitit 2009, vit në të cilin ajo hapi për herë të parë ‘’TheBlondeSalad.com’’, sitin e preferuar të shumë femrave, që vazhdon t’i sigurojë të ardhura marramendëse.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Pas 20 vitesh degradim, Veliaj: Pishinat e Akuadromit u transformuan, pagesa modeste për pastërtinë e mirëmbajtjen

Pas 20 vitesh degradim, Veliaj: Pishinat e Akuadromit u transformuan, pagesa modeste për pastërtinë e mirëmbajtjen