POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Festë në familjen e Sonila Meços, gazetarja bën dedikimin e veçantë për personin më të shtrenjtë

Gazetarja Sonila Meço dhe vajza e saj Amaris

Pas shkëputjes nga ekrani, gazetarja e njohur Sonila Meço, duket se i është përkushtuar gjatë gjithë kësaj periudhe familjes së saj. Gazetarja ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e saj, Amaris.

Ditën e sotme e vogla e familjes feston ditën e emrit dhe kjo është festë shumë e rëndësishme për ta. Për më tepër që emri i saj lidhet drejtpërdrejtë me besimin e krishterë, me Shën Marinë. “Amaris… Ose Maria…

Sot ke ditën e emrit e vogla jonë!
Dhe meqë emri është tingulli më i rëndësishëm dhe më i ëmbël për njeriun në çdo gjuhë te botës, uroj botës t’i dhurosh me emrin tënd një njeri të mirë! Ndërsa bota ty dashuri….!

Postimi i plotë i Sonila Meços

Amaris, vajza e Sonila Meços

Komento

Komente

  • Ela: 16/08/2018 06:01

    Aman ku e ka festuar shqiptari diten e emrit???? U beme si majmunat tu kopju te tjeret. Goca ta gezoj emrin mqse mamaja Sonila e ka vene po ne festojme ditelindjet.

    Përgjigju