Fier/ Mbeti e bllokuar në banesë, zjarrfikëset shpëtojnë të moshuarën

Forcat zjarrfikëse të Fierit kanë shpëtuar një të moshuar që kishte mbetur e bllokuar në banesën e saj në lagjen 15 tetori në Fier.

Një qytetar tregon për Shqiptarja.com se e moshuara që kishte mbetur e bllokuar, ka njoftuar zjarrfikëse të cilat kanë shkuar menjëherë dhe e kanë nxjerrë.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)