Fifi bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë që ka zgjedhur për djalin

Fifi bëhet nënë për herë të parë, emri i veçantë që ka zgjedhur për djalin

Këngëtarja e njohur Fifi është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë vetë me dije artistja e cila ka postuar një foto në rrjetet sociale, ndërsa ka zbuluar edhe emrin e veçantë që ka zgjedhur për djalin.

Fifi ka vendosur që ta quajë djalin Theo Mal Patushi. Këngëtarja prej kohësh është në një lidhje me Adis Patushin.

Postimi i këngëtares

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Gjikondo: 25/04/2023 17:50

    Nuk e di cfare frymezimi pate ta quash djalin Theo se ne greqisht me te vertete eshte Zot por ajo e ka marre nga shqipja e lashte dhe dmth Dhe. Pra emri dmth Dheu Mal. :))))

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Skënderbeu del nga kriza, Rrogozhina i sjell fat korçarëve! Erzeni disfatë pas dy fitoreve

GOLAT/ Skënderbeu del nga kriza, Rrogozhina i sjell fat korçarëve! Erzeni disfatë pas dy fitoreve