Fifi pranon publikisht lidhjen e re, puthet gjatë koncertit me të dashurin, ish-burri i modeles së njohur Adrola Dushi (VIDEO)

Fifi ka konfirmuar lidhjen e re me Adis Patushin, një emër i njohur i showbizzit shqiptar.

Adis Patushi ka qenë i martuar me modelen, Adrola Dushi, me të cilën ka dhe një djalë. Këngëtarja e konfirmuar romancën e re gjatë një koncerti të mbajtur ditën e djeshme.

Në rrejt ka qarkulluar edhe një video ku çifti shihet duke u puthur.

 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mo kot: 06/02/2022 11:54

  Ik mi injorante

  Përgjigju
 • Arneni: 06/02/2022 11:21

  Prostituta …!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Presidenti i bardhebluve i lumtur pas fitores: Merita i takon lojtarëve, kjo Tiranë ka kualitet

Presidenti i bardhebluve i lumtur pas fitores: Merita i takon lojtarëve, kjo Tiranë ka kualitet