Fifi shtatzënë me ish-bashkëshortin e Adrola Dushit? Këngëtarja nxirret ‘zbuluar’ nga miqtë

Fifi shtatzënë me ish-bashkëshortin e Adrola Dushit? Këngëtarja nxirret ‘zbuluar’ nga miqtë

Fifi dhe partneri i saj

Këngëtarja kosovare Filloreta Raçi duket se është duke shijuar ditët e saj më të lumtura. Në krah të partnerit të saj, lajmet e mediave rozë thuhet se ‘kanë nxjerrë’ zbuluar se Fifi është shtatzënë.

Por një tjetër fakt që duket se konfirmon këtë thashethem’ janë vetë miqtë e artistes.  Dyshimi për një shtatzëni të Fifit u shtua kur artistja nisi të bëjë deklarata publike për dasmën. Këngëtarja e njohur nga Kosova, Fifi, ka surprizuar jo pak me një deklaratë të bërë në rrjetet sociale, duke lënë të kuptohet se ajo dhe partneri i saj, Adis Patushi, po mendojnë të hedhin një hap të rëndësishëm siç është martesa.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Ukraina merr 10 variante suedeze të tankeve Leopard

Ukraina merr 10 variante suedeze të tankeve Leopard