Fitoi 220,000£ në 'rrugë' nga sfida e miliarderit, Ardit Çuni ironizon pjesëmarrjen e tij në Big Brother Vip

Fitoi 220,000£ në 'rrugë' nga sfida e miliarderit,  Ardit Çuni ironizon pjesëmarrjen e tij në Big Brother Vip

Ardit Çuni

Një video ku “miliarderi i TikTok” ka ndaluar në rrugët e Londrës këngëtarin shqiptar, Ardit Çunin, duke e sfiduar të këndojë një këngë që i vjen në mendje, e cila përmban fjalën “lose”, ka bërë xhiron e rrjetit.

Nëse fitonte sfidën, Arditi do të fitonte një orë me vlerë 220,000£. Këngëtari tërhoqi vëmendjen e të gjithë kalimtarëv me zërin dhe sigurinë e tij të të kënduarit dhe e kaloi sfidën duke fituar kështu orën e shtrenjtë me vlerë 220. 000 dollarë.

Këtë moment e ka ndarë së fundmi në Instastory-n e tij edhe vetë Arditi, ku krahas duket se ka “thumbuar” pjesëmarrjet e tij të mëparshme në “Big Brother Vip” dhe në “Dancing Ëith The Stars”, ku tek asnjëra nuk arriti të rrëmbente çmimin e madh.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Berisha akuza Manjës: Nxore sekretin hetimor për arrestimin e Dakos! Ministri: Shumë shpejt do të përballesh me drejtësinë

Berisha akuza Manjës: Nxore sekretin hetimor për arrestimin e Dakos! Ministri: Shumë shpejt do të përballesh me drejtësinë