‘Shaqiri më dërgon video me këngët e mia’, këngëtarja serbe reagon sërish: Lajm i rremë, mediat e kanë deformuar deklaratën time

‘Shaqiri më dërgon video me këngët e mia’, këngëtarja serbe reagon sërish: Lajm i rremë, mediat e kanë deformuar deklaratën time

maja nikolic

Pas fitores së Zvicrës kundrejt Serbisë në Botërorin e Katarit, në media u raportua se këngëtarja serbe Maja Nikolic, ka thënë se Xherdan Shaqiri i ka dërguar video nga dhoma e zhveshjes duke dëgjuar këngët e saj në gjuhën serbe.

Ajo sipas, Grand Online ka thënë se lojtarët shqiptar duhet t'i kërkojnë falje lojtarëve serb dhe duhet t'i vijë turp për gjeste e tyre në fushë.

Por në një deklaratë në rrjetet sociale, Maja Nikolic thotë se fjalët e saj kundrejt futbollistit shqiptar që luan me Zvicrën, Xherdan Shaqiri, janë nxjerrë nga konteksti.

Ajo shkruan se është deformuar deklarata e saj dhe se lajmi i publikuar në media është i rremë.

"Ju lutem mos i shkruani këto lajme të rreme. Mos më përfshini me njerëz të tillë. Unë nuk e njoh këtë njeri, nuk kemi pasur kurrë kontakt dhe nuk është e drejtë të shkruaj për dikë që më ka telefonuar kur nuk jemi takuar kurrë. Mediat e kanë deformuar deklaratën time”, shkruan ajo.

Postimi i këngëtares Maja Nikolic ku thotë se deklarata e saj është nxjerra jashtë kontekstit

F.D/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ben: 06/12/2022 12:55

  Kengetare tallavaje turbo folku duhet me qene kjo. Per cfare ka folur,u dalloka shpejt qe qenka idiote komplet.

  Përgjigju
 • Pjeter: 06/12/2022 12:47

  Kjo tregon c'fare mentaliteti mbizoteron ne Serbi!!!Lojtaret shqiptare duhet tu kerkojne falje shtazave qe perfaqesojne Serbine!!!

  Përgjigju
 • Ty edhe qyrret nuk ti hedh Shaqiri: 06/12/2022 10:53

  O Zot qe Shaqiri te degjoje kete e kush e beson? Ik mon sorre , duhet skuadra serbe me trajnerin te kerkojne falje per sharjen nga nena te lojtareve shqiptare.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Italia merr pikët e para në kualifikimet për ‘Euro 2024’, fitojnë edhe Anglia e Portugalia

Italia merr pikët e para në kualifikimet për ‘Euro 2024’, fitojnë edhe Anglia e Portugalia