Flet trajneri i Partizanit: Ja përse e futa Hoxhën në fushë

Trajneri i Partizanit Skënder Gega është shprehur mjaft i lumtur pas fitores së sotme në derbi përballë Tiranës me rezultatin 2-1. Gega vlerësoi Hebajn dhe pjesën tjetër të ekipit për paraqitjen, ndërsa shprehu keqardhjen për trajnerin e Tiranës (lexo këtu).


Lajmi kryesor:

Partizani fiton derbin me përmbysje, komandon Tiranën dhe Superioren


  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John