Florian Marku flet pas fitores: S’jam supermen, por jap shpirtin

Florian Marku flet pas fitores: S’jam supermen, por jap shpirtin

1661461401_1661459957Screenshot2.jpg

Boksieri shqiptar Florian Marku ka qenë mjaft i emocionuar pas fitores me meksikanin Miguel Parra.

“I them faleminderit të gjithëve që erdhët sot. Kushdo që stërvitet jep shpirtin. Meksikanët janë të fortë. Një duartrokitje për meksikanin që erdhi këtu. Kam kaluar një jetë jo të lehtë si të gjithë shqiptarët. Ju falenderoj ju që keni ardhur ketu. Nuk jam as Superman as njeri që nuk goditet, edhe unë kam shpirt, por vetëm diçka ju premtoj. Do jap shpirtin derisa të bie dhe të mos çohem më. Ju premtoj se do jap shpirt”, u shpreh Marku.

Marku ka bërë një ndeshje të madhe dhe mjaft emocionuese në “Air Albania”, duke mos zhgënjyer asnjë nga të pranishmit.


Lajmi kryesor:

Florian Marku mposht meksikanin, triumfon në 'Air Albania', fiton 'WBC' pas 10 raundesh! Ruan brezin e argjendtë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë