Fotini thyen rregullat për Oltën: T'i kam thënë 2-3 gjëra dje vetëm prej motrës tënde! Banorët: Je duke rrezikuar

Fotini thyen rregullat për Oltën: T'i kam thënë 2-3 gjëra dje vetëm prej motrës tënde! Banorët: Je duke rrezikuar

Fotini

Fotinia, ish-fituesja e ‘Big Brother’ ka vendosur të thyejë rregullat vetëm që t’i bëjë disa gjëra të qarta Olta Gixharit. Pas debatit që kishin, Fotini i është drejtuar Oltës “një dy gjëra që t’i kam thënë, kanë qenë prej motrës tënde”.

Teksa Olta i bënte pyetje, banorët e tjerë ndërhynë duke i thënë se Fotinisë se po rrezikon.

Biseda:

Fotini: Unë kam një vlerësim tepër të madh për motrën tënde e nëse ti kam thënë dje nja dy gjëra janë vetëm prej motrës tënde.

Olta: Ti ka lënë porosi ajo?

Nita: Foti je duken rrezikuar.

Fotini: S’ka gjë nuk ka problem. unë zgjedh ti them asaj pse i kam dhënë nja dy këshilla.

Luizi: Po do të vijë në nominim me ne ajo.

Qetsori: Po lëre të bëjë ca të dojë Foti.

Luizi: O Fot do vish në nomimin me ne? Po jo moj se është gjynah.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet