FOTO/ Cristiano dhe Georgina prezantojnë vajzën e sapolindur, publikojnë foton familjare

FOTO/ Cristiano dhe Georgina prezantojnë vajzën e sapolindur, publikojnë foton familjare

Cristiano dhe Georgina

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez kanë kaluar në moment të vështirë.

Pasi kanë humbur një nga binjakët, megjithatë, e kanë gjetur forcën për të falënderuar për mbështetjen. Së bashku me falënderimin, na kanë prezantuar edhe me vajzën e vogël, që tashmë është pjesë e një familjeje të madhe.

 “Shtëpi e ëmbla shtëpi. Gio dhe vajza jonë e vogël janë më në fund me ne. Duam t’i falënderojmë të gjithë për fjalët dhe gjestet e mira. Mbështetja juaj është shumë e rëndësishme dhe ne të gjithë ndjejmë dashurinë dhe respektin që keni për familjen tonë. Tani është koha të jemi mirënjohës për jetën që sapo kemi marrë në këtë botë”, ka shkruar Ronaldo.

Postimi i Cristiano Ronaldos në Instagram 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Deputetët e të djathtës ekstreme në Austri lënë sallën ku mbante fjalim Zelensky

Deputetët e të djathtës ekstreme në Austri lënë sallën ku mbante fjalim Zelensky