FOTO/ Einxhel dhe Dagz kalojnë një natë të ‘zjarrtë’ në suitë, nuk ndalin puthjet dhe përqafimet

FOTO/ Einxhel dhe Dagz kalojnë një natë të ‘zjarrtë’ në suitë, nuk ndalin puthjet dhe përqafimet

Einxhel dhe Dagz janë çifti më i ri në ‘Big Brother’ të cilët sigurisht nuk mund t’i shpëtonin tundimit të suitës së veçantë të shtëpisë.

Einxhel dhe Dagz kanë kaluar një mbrëmje romantike në privatësi të plotë ku nuk kanë munguar as puthjet e përqafimet.

Kujtojmë se pak ditë më parë Einxhel dhe Dagz e shkëmbyen puthjen e tyre të parë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë