Einxhel Shkira dhe Dj Dagz postojnë foton e parë me djalin e tyre: Mrekullia jonë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz postojnë foton e parë me djalin e tyre: Mrekullia jonë

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz

Ka vetëm disa ditë që vogëlushi i tyre ka ardhur në jetë dhe së fundmi Einxhel dhe Dagz kanë postuar foton e parë me djalin e tyre, duke uruar kështu të gjithë ndjekësit Vitin e Ri dhe duke shprehur falënderimet e tyre për urimet dhe bekimet që kanë marrë.

Çifti vendosur ta mbanin për pak kohë të fshehtë lindjen e djalit të tyre, pasi vogëlushi ka ardhur në jetë në datën 12 dhjetor.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Termeti: 01/01/2023 22:15

  Mos shani o njerez Einxhel ka sjelle ne jete nje engjell! Me jete te gjate!

  Përgjigju
 • alma: 01/01/2023 21:30

  u be dhe superkurva me femije.....emrin vijani kar-pi...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Itali/ Rai gjobitet me 206 mijë euro për reklamë ‘të fshehtë’

Itali/ Rai gjobitet me 206 mijë euro për reklamë ‘të fshehtë’