POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Foto ekskluzive e Ibrahim Licit, djalit të zyrtarit Shkodrës të akuzuar për atentatin e dyfishtë

1556268958_ibrahimlici.jpg

Ibrahim Lici 26 vjeç i dyshuar si personi që më 30 mars 209 vrau në një atentat vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali, është djali i Mustafa Licit. Ky i fundit është anëtar i Këshillit Bashkiak të Shkodrës. Ndërkohë djali tjetër i tij ka qenë i arrestuar më herët për gjobëvënie ndaj tregtarëve në qytetin e Shkodrës. 

Report TV siguron ekskluzivisht foton e Ibrahim Licit, i cili është në kërkim policor për atentatin e dyfishtë. 

Ndërkohë, në foto të tjera të publikuara nga gazetari investigativ i Report Tv, Artan Hoxha, Ibrahim Lici shfaqet me anëtarë të tjerë të bandës, i maskuar dhe me armë në duar. 

 


Lajmi kryesor:

Dy në pranga për vrasjen e vëllezërve Bilali, në kërkim ekzekutori Ibrahim Lici /EMRAT - FOTOT


G.M./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Ana: 26/04/2019 22:58

    Me te vra dhe ky surratmut lepurush. Ti haj mutin tani Bajrave

    Përgjigju
    • Aga: 01/05/2019 16:59

      Po po por ju ka hi frika dhe atyne prej ktij lepurushi me zemer luani