Foto ekskluzive, ky është kallashi që u gjet brenda makinës së djegur të atentatorëve në Krujë

Foto ekskluzive, ky është kallashi që u gjet brenda makinës së djegur të atentatorëve në Krujë

1658523131_kallashi001.jpg

Report Tv ka siguruar pamjet nga brenda makinës së djegur të atentatorëve të cilët qëlluan ndaj Klisman Preçit, i cili mbeti viktimë dhe Ylli Brahimit, i cili mbeti i plagosur.


Lajmi kryesor:

Vrasje mafioze në Milot, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur rëndë! U qëlluan sapo zbritën nga makina e blinduar! Të dy i kishin shpëtuar atentateve më parë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i Sekretares të Ministrisë së Shëndetësisë, reagon PL: SPAK merret me sardele në vend të krokodilëve

Arrestimi i Sekretares të Ministrisë së Shëndetësisë, reagon PL: SPAK merret me sardele në vend të krokodilëve