FOTO/ Humbi jetën teksa po punonte në një pallat në ndërtim në Tiranë, kush është 53-vjeçari! Ishte kthyer nga Greqia të jetonte në Tiranë

FOTO/ Humbi jetën teksa po punonte në një pallat në ndërtim në Tiranë, kush është 53-vjeçari! Ishte kthyer nga Greqia të jetonte në Tiranë

1716820263_3f89f120ec354aebabef51fca3a475ef.jpg

Foto: Ardian Fejzullahu

Adrian Fejzullahu kishte vetëm 5 ditë që ishte pjesë e skuadrës për ndërtimin të pallatit në zonën e ish Kinostudios ku dhe sot në mëngjes humbi jetën pasi ra nga kati i 7-të.

Ka qenë duke ngritur kova me llaç kur ka rënë nga lartësia në pallatin i cili nga një vëzhgim i thjeshtë nuk ka as rrjeta dhe as skela. 

Në foton e siguruar nga Shqiptarja.com, Fejzulla ngre një dolli për jetën. Kështu do e kujtojë dhe një mik i tij i cili tregoi për gazetaren Xhoana Çallaku se Adriani së bashku me bashkëshorten kishin jetuar në Greqi e së fundmi ishin kthyer për të jetuar në Shqipëri. Ata nuk kishin fëmijë e jetonin tek vëllai i tij në Shkozë.
Do të jetë grupi hetimor që do të përcaktojë shkaqet dhe përgjegjësit e humbjes së jetës së 53 vjeçarit 


Lajmi kryesor:

Tiranë/ 53-vjeçari humb jetën në ditën e 5-të të punës, ra nga kati i 7-të i pallatit kur po ngjiste kovat me llaç! Arrestohet përgjegjësi i kompanisë nënkontraktore (EMRI+VIDEO)


M.Q./S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë