FOTO/ Humbi të birin, Ronaldo shfaqet për herë të parë pas tragjedisë së rëndë

FOTO/ Humbi të birin, Ronaldo shfaqet për herë të parë pas tragjedisë së rëndë

Cristiano Ronaldo

Dy ditë pas humbjes tragjike të djalit, Kristiano Ronaldo duket se ka marrë vendimin për t’u bashkuar me skuadrën e tij, Mançester Juanjtid.

Sportisti është fotografuar për herë të parë pas ngjarjes, ku shiheht i ulur në sediljen e pasme të makinës, ndërkohë që e mban kokën ulur.

Duket se portugezi ka zgjedhur që t’i vijë në ndihmë skuadrës së tij, e cila po kalon një moment të vështirë në kampionat dhe të vazhdojë përpara.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë

Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë