FOTO/ Kur nxënësit mërziten në
orën e mësimit, bëhen piktorë

FOTO/ Kur nxënësit mërziten në<br />orën e mësimit, bëhen piktorë
Leksionet dhe orët e mësimit shpesh bëhen të mërzitshme dhe humb përqëndrimi nga ajo çfarë thuhet.
 
Në çastin kur truri nuk është I aftë të përqëndrohet në shpjegim, atëhere e gjen prehjen tek vizatimet.
 
Në këtë fotogaleri do të shihni “perlat” që kanë nxjerrë këta student duke vizatuar mbi librat e tyre.
 
[gallery]23553[/gallery]

Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Luizi e quajti ‘moderatorja më seksi’, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për këngëtarin

Luizi e quajti ‘moderatorja më seksi’, Fjoralba Ponari bën deklaratën e papritur për këngëtarin