FOTO/Meta prezanton Sashën e
përshendet me të Ermal Mamaqin

FOTO/Meta prezanton Sashën e<br />përshendet me të Ermal Mamaqin<br>
Vetëm pak ditë më parë, Presidenti Ilir Meta ka qenë i ftuar në emisionin e humorit "Xing me Ermalin", ku ndër të tjera ka folur edhe për macen e tij Sashën. E ndërsa Sasha po përflitej nga të gjithë, mëngjesin e sotëm vetë Presidenti Meta ka postuar një foto të maces së tij në Intagram ku përshëndet Ermalin dhe të gjithë shqiptarët që donin ta njihnin.

Ndërkohë edhe vetë Mamaqi e ka ripostuar foton duke e bërë kështu akoma më të njohur macen presidenciale. Familja presidenciale dita ditës bëhet edhe më e njohur, pasi në emisionin e Ermalit së bashku me Presidentin ishte e ftuar edhe Era Meta, e cila i bëri një intervistë të shkurtër babait të saj.

Redaksia Online
(A.K/Shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: PS po kandidon drejtorë që duhet të jenë në SPAK! Balla: Akuzat e tij dhe Berishës, alibi për humbjen

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: PS po kandidon drejtorë që duhet të jenë në SPAK! Balla: Akuzat e tij dhe Berishës, alibi për humbjen