FOTO/ Reagon moderatorja ndaj fanses që e quajti ‘Llapaqene’

FOTO/ Reagon moderatorja ndaj fanses që e quajti ‘Llapaqene’

Aulona Musta ishte një nga pretendentet për të fituar 'Dancing Ëith The Star' por kupën e fitoi Soni Malaj.

Në një foto të postuar në  llogarinë e saj në Instagram ku falënderonte publikun për mbështetjen dhe votat e tyre, njëra nga fanset i shkruan:” Ti je llapaqene moj goc ja ç’je”.

Ndërkohë nuk ka munguar dhe reagimi i Aulonës  ku i kthehet: ” U zgjate ndonjëçik apo vazhdon të mbetesh një metër e një qofte”.

Aulona Musta moderon emisionin ‘Thumb’ dhe nuk kishte si të mungonte një koment thumbues nga ana e saj.

(Postimi i Aulona Mustës në Instagram)

(Komentet negative në postimin e saj)

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik