FOTO/ Shkëlqen me të bardha! Koha 'ngec' për Eli Farën

FOTO/ Shkëlqen me të bardha! Koha 'ngec' për Eli Farën

Eli Fara

Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se ‘bukuria nuk njeh moshë’. Kjo shprehje do t’i shkonte më përshtat këngëtares korçare, Eli Fara.

Edhe pse ka prekur të 50-at, këngëtarja e njohur vijon të mbetet një ikonë e bukurisë. Eli është tepër aktive në rrjetet sociale, duke iu treguar fansave se koha ka ngecur në vend për të.

Bukuroshja korçare, e cila për pak ditë mbush 51 vjeç, shfaqet në një foto të hedhur së fundi në ‘Instagram’ me një bluzë të bardhë, e qeshur dhe rrezëllitëse.


(Fotoja e publikuar nga Eli Fara në 'Instagram')

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Goditet grupi kriminal në Shkodër, 12 të arrestuar, sekuestrohet 246 kg kanabis (EMRAT)

Goditet grupi kriminal në Shkodër, 12 të arrestuar, sekuestrohet 246 kg kanabis (EMRAT)