FOTOGALERI/ Asambleja e PS-së - Dominon e zeza te gratë socialiste, burrat 'heqin' kravatën

Asambleja e Partisë Socialiste është mbledhur pasditen e sotme te Amfiteatri i Liqenit. Ngjyra e zezë ka dominuar më së tepërmi në veshjet e grave socialiste. Ndërsa ajo që vihet re te veshja e burrave të PS-së, mungon kravata.


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


Ora 16:27
Asambleja e PS, mbërrijnë socialistët (FOTO)
1 / 17
2 / 17
3 / 17
4 / 17
5 / 17
6 / 17
7 / 17
8 / 17
9 / 17
10 / 17
11 / 17
12 / 17
13 / 17
14 / 17
15 / 17
16 / 17
17 / 17
B.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Në Shqipëri në kërkim për vrasjen e babë e bir, Florenc Çapja prej ditësh lihet i lirë në Dubai