FOTOLAJM/ Nga dhoma e gazetarëve në Ohër, të gjithë të pritje të lajmeve nga Kurti dhe Vuçiç

FOTOLAJM/ Nga dhoma e gazetarëve në Ohër, të gjithë të pritje të lajmeve nga Kurti dhe Vuçiç

Zhvillimet sot në Ohër po ndiqen me shumë interes nga dhjetëra gazetarë nga e gjithë bota. Kjo foto tregon dhomën e gazetarëve që ndodhen sot në pritje të të rejave nga takimi Kurti-Vuçiç.


Lajmi kryesor:

12 orë negociata historike në Ohër, Kosova dhe Serbia arrijnë një marrëveshje për planin evropian por palët nuk nënshkruajnë! Borrell: Caktohet rruga drejt pajtimit


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Dashninë tënde zemra kurrë s'ka me harrue', një ditë para ndeshjes tifozët e Kombëtares 'djegin' Dortmundin

VIDEO/ 'Dashninë tënde zemra kurrë s'ka me harrue', një ditë para ndeshjes tifozët e Kombëtares 'djegin' Dortmundin