Fotolajm/ Pas Vlorës, Sarandës e Delvinës edhe qytetarët e Tepelenës braktisin Bashën

Foto nga takimi elektoral i kryedemokratit Basha në Tepelenë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas Vlorës edhe Delvinës, braktiset edhe nga qytetarët e Tepelenës.

Siç konstatohet edhe ne foto, dallohet qartë se në takimin elektoral të zhvilluar në Tepelenë, Basha ka arritur të “grumbullojë” vetëm një numër të vogël militantësh.


Lajmi kryesor:

VIDEOLAJM/ Si u katandisën mitingjet e Bashës dhe Kryemadhit në Qarkun e Vlorës


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Është thirrur në Komisionin Hetimor për shkarkimin e tij, Ilir Meta i kthen përgjigje Kuvendit: Kërkesa palegjitimuar, fiktive dhe jashtë çdo lloj afati