FOTOLAJM/ Probleme me dëgjimin pas shpërthimit në magazinën në Lushnjë, Bujar Çela ndjek seancën plenare me kufje

FOTOLAJM/ Probleme me dëgjimin pas shpërthimit në magazinën në Lushnjë, Bujar Çela ndjek seancën plenare me kufje

Bujar Çela ndjek seancën plenare me kufje

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela i është kthyer jetës politike, ndërsa sot ishte i pranishëm në seancën plenare.

Çela mbeti i plagosur nga shpërthimi në magazinën e tij më 1 mars 2024 në Lushnjë. Për shkak të problemeve me dëgjimin, siç shihet edhe në këtë foto Bujar Çela i ndjek diskutimet në seancën plenare me kufje.

Nga shpërthimi i 1 marsit 2024, humbën jetën babë e bir, si dhe u plagosën 7 të tjerë, mes tyre dhe deputeti Çela. Ky i fundit iu nënshtrua dhe ndërhyrjes kirurgjikale.

1713435371_cela.jpg

Bujar Çela ndjek seancën plenare me kufje

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?



×

Lajmi i fundit

Protesta dje para Bashkisë së Tiranës, ndalohet një 38-vjeçar, nën hetim 3 persona të tjerë

Protesta dje para Bashkisë së Tiranës, ndalohet një 38-vjeçar, nën hetim 3 persona të tjerë