Fotolajm/ Xhinset e opozitarit Flamur Noka 680 euro, atletet 340 euro

Fotolajm/ Xhinset e opozitarit Flamur Noka 680 euro, atletet 340 euro

Xhinset 680 Euro të Flamur Nokës

Pasi hyri nga kangjellat dhe doli nga dera e kryesisë, deputeti i Rithemelimit Flamur Noka duket se u pendua dhe shkoi pas kolegëve për të rihyrë në kryesi nga dritarja.

Kështu me ndihmën e shokëve të tij deputetë, Noka mundi të hynte në kryesi përmes dritares.

Ajo që të bien në sy është veshja e tij e shtrenjtë. Nga një search në Google, rezulton që një palë xhinse që Flamur Noka kishte veshur sot kushtojnë 680 euro, ndërsa atletet kushtojnë 340 euro.

Ndërkohë Garda ishte pajisur me një dokument që mban firmën se sekretarit të përgjithshëm të Parlamentit, Genci Gjonçaj i cili i ka dërguar Gardës së Kuvendit, ku njoftohen për emrat e 6 deputetëve të përjashtuar të opozitës. Në shkresë theksohet se deputetët e përjashtuar të opozitës nuk mund të marrin pjesë në aktivitetet parlamentare deri në përfundimin e afatit të përjashtimit. 

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • PROTEKCIA E SALIHUT: 07/11/2023 11:31

  NOKA PALOKA VOKSHI BUMÇI... jo vetëm mediokër të trashë por edhe batakgji të mëdhenjë dhe këta tu ulën në byro ministrash dhe parlamenti

  Përgjigju
 • jomuta: 07/11/2023 01:31

  edhe poturet e kryeministrit 800 euro

  Përgjigju
 • Me demek: 06/11/2023 23:02

  Muli ka bythen me mut po xhinset firmato

  Përgjigju
 • velo: 06/11/2023 18:52

  Cfar beni o shpellar qe dilni me nje here ne gen...

  Përgjigju
 • Populli: 06/11/2023 17:28

  Ky eshte nje publicitet i paster qe kompania ben me agjendet e saj ne vende te ndryshme..

  Përgjigju
 • Mul kok viçi: 06/11/2023 15:57

  Sado te shtrenjta ti blej muli atletet prape kembet i mbajne era.

  Përgjigju
  • Tahir tarfyci: 20/11/2023 20:06

   E perseri kafsh pylli ngelet. Rraca dimerda.

 • Klodi: 06/11/2023 14:31

  SB konference per shtyp urgjente per rrobat e Nokes: Banda mediatike e Edi Rams genjen, te gjithe e dine qe Muli blen rroba tek gabi.Po po jua them une jueee

  Përgjigju
 • Grushti: 06/11/2023 13:58

  Ja ka bler saliu prandaj ben ham ham nate e dite per te.Mos i gezofshin i hengshin helm ku ju dhembe me dhume

  Përgjigju
  • Lui: 06/11/2023 14:18

   Të lumtë goja për fjalinë e fundit. Po ç’e do. Nuk i gjen gjë këta plehra.

 • Haha: 06/11/2023 13:47

  Malok Muli qe qelb ere bagetie mban xhinse dhe atlete firmate… o te pshurrsha ne turi o bajge lope..

  Përgjigju
 • Shishtaveci: 06/11/2023 13:37

  Ku dallon kafsha nga Flamuri?

  Përgjigju
  • Lui: 06/11/2023 14:17

   Muli ka jeans e kafsha s’ka!

 • Nul moka injorant: 06/11/2023 12:37

  Nul moka ka mil madiozat me te rrezikshem ne ballkan. Spaku te merret me vilat ne Lalz dhe mikun e tij grosist ne farmaceutike

  Përgjigju
 • Artan: 06/11/2023 12:35

  Gomerret e malit kam zbrit ne qytet

  Përgjigju
 • Nuli: 06/11/2023 12:34

  I ka blere te GABI.... ahahahahaha....

  Përgjigju
 • odiooo: 06/11/2023 12:10

  PLERAT ! BABEZIA DHE PAFTYRESIA QE I KARAKTERIZON !

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Berat Gjimshiti në fushë, Atalanta barazon 1-1 me Sporting! Të dyja skuadrat në 1/8 e Europa League

VIDEO/ Berat Gjimshiti në fushë, Atalanta barazon 1-1 me Sporting! Të dyja skuadrat në 1/8 e Europa League