FOTO/S’ishte në gjendje shëndetësore të mirë, këngëtari anulon koncertin

Gjiko

Gjendja shëndetësore jo fortë e mirë e këngëtarit shqiptar ka bërë që të anuloj koncertin.

Këngëtari në fjalë është reperi Gjiko, i cili së fundmi është duke korrur suksese të mëdha në muzikë.

Kjo verë për reperin e njohur ka qënë tepër e angazhuar me koncerte, dhe shumë klikime.

Mirëpo, pasi Anuloi koncertin një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur këngëtarit shqiptar.

Me anë të rrjetit social instagram, në një postim të bërë në profilin e tij, ai bën të ditur se ka anuluar koncertin e fundit për shkak të gjendjes shëndetësore.

Prom isha i ftohur dhe nuk isha në gjendjetë performojë në Podujevë. Shihemi sonte në Klinë dhe Gjakovë. 

            Gjiko

 


Postim i bërë në profilin e tij 'Instagram'.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Tritol shtëpisë së Armand Dukës/ PS: Nuk duhet politizuar çështja! Institucionet po hetojnë, gishti s'duhet drejtuar ndaj askujt