FOTOT: Ndeshja Shqipëri-Kroaci, spektakël edhe në tribuna! Begaj dhe Balla ndjekin sfidën e kombëtares së bashku

FOTOT: Ndeshja Shqipëri-Kroaci, spektakël edhe në tribuna! Begaj dhe Balla ndjekin sfidën e kombëtares së bashku

Ndeshja Kroaci-Shqipëri po dhuron spektakël jo vetëm në fushën e blertë, por edhe në tribuna.

Tifozët e të dy skuadrave, të “veshur” me ngjyrat e simbolet kombëtare, kanë krijuar një atmosferë të jashtëzakonshme.

Të pranishëm për të parë ndeshjen ishte edhe presidenti Bajram Begaj dhe ministri Taulant Balla.


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Dramë dhe emocione deri në limite, Kombëtarja barazon 2-2 kundër Kroacisë! Laçi dhe Gjasula mbajnë gjallë shpresat e kalimit të grupit


Ora 14:07
Euro 2024/ Përballja Kroaci - Shqipëri, stadiumi në Hamburg plot me shqiptarë
 • M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?  ×

  Lajmi i fundit

  'De la Fuente i njeh lojtarët e Spanjës që fëmijë', Andrea Marko në Minuta Zero: Fituesi i Euro 2024? Ai që ka më shumë fat

  'De la Fuente i njeh lojtarët e Spanjës që fëmijë', Andrea Marko në Minuta Zero: Fituesi i Euro 2024? Ai që ka më shumë fat