Fotot+Video/ Rama miting përmbyllës në Durrës, stadiumi ‘Niko Dovana’ tejmbushet nga mbështetësit, trafik i rënduar në Sukth

Sot Partia Socialiste e Shqipërisë zhvillon mitingun përmbyllës në stadiumin ”Niko Dovana” të Durrësit.

Pamjet e para që vijnë nga Sukthi (pjesë bashkisë Durrës) tregojnë autostradën e rënduar nga trafiku i mjeteve që shkojnë nga Sukthi drejt stadiumit. Mbështetësit e PS nuk i ka penguar as moti i vrenjtur për të shkuar në mitingun përmbyllës. Pjesëmarrja është përtej parashikimeve.  Nga ana tjetër, pamjet e para që vijnë nga stadiumi ‘Niko Dovana’ tregojnë një pjesëmarrje masive, siç duket edhe në videon e mëposhtme.

1619191464_rama.jpg


Lajmi kryesor:

PS mbyll fushatën elektorale në Durrës, Rama: Ndjesa e Xhelal Mziut e detyruar nga PD që s’ka kërkuar falje për Elbasanin! Prita që Likja të marrë sëpatën për kandidatin e vet (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisma e mazhorancës për shkarkimin e presidentit, sipas jush a duhet shkarkuar Ilir Meta?

Komento

Komente

  • xhoban: 23/04/2021 17:34

    PS paraahtroi një program të qartë me vizion qytetarie dhe gjithë daljet e Edi Ramës janë plot qytetari e shumë shpresë

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Ish-presidenti Bamir Topi: Basha pas buzëqeshjes së stampuar ka shumë hipokrizi! Si nuk pashë një të thotë “aty ka dorë Berisha”, ai është dominanti në PD