Fushatë negative për Metën e LSI apo derë e hapur për Bashën pas 25 prillit? Rama: Nuk dua të humbas kohë me këto e lagu se lagu (VIDEO)

I pyetur nëse kryeministri Rama është duke zhvilluar një fushatë negative për Metën dhe LSI-në si një taktikë për të goditur opozitën, ai tha se nuk do që të humbasë kohë me këtë çështje.

"Nuk kam koment, nuk dua të humbas kohë me këto e lagu se lagu" - tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Shumë shpejt nisim vaksinim masiv, jemi shumë afër! Dyfishojmë ndihmën ekonomike përtej pandemisë, do rrisim pagën minimale (VIDEO)


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

Marrin flakë në ecje makina në Krujë dhe në Durrës! Shkak defekti teknik