Gazetari i Report Tv po raportonte, momenti kur dëgjohen 'live' të shtënat me armë në Elbasan (VIDEO)

Në momentin që gazetari i Report Tv, Ronaldo Gjoshi po raportonte për ngjarjen e rëndë në Elbasan, dëgjohen 'live' të shtënat me armë.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë e reja do arrijnë të fitojnë mandate deputeti në Kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Mblidhet Liga Profesioniste e Futbollit: Përfundon bojkoti pas marrëveshjes me qeverinë