POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Gej, përversë, kërminj, hanë m*t nëpër studio', Murrizi: Ja me kë do i bashkoj votat

Myslim Murrizi

Myslim Murrizi, deputeti i cili u përjashtua nga Partia Demkratike pas vendimit për të mos djegur mandatin ka deklaruar se do të bashkojë votat me këdo vetëm për të rrëzuar këtë sistem zgjedhor. Ai ka hedhur akuza dhe ofendime në drejtim të ish-kolegëve të tij nga PD duke thënë se janë gay që hanë m*t nëpër studio.

Murrizi thotë se kërmijtë që ka emëruar Basha nuk guxojnë të artikulojnë asnjë fjalë për ta ndryshuar këtë sistem

"Listat e hapura dhe korrektimi kombëtar

Ky është ligji zgjedhor që i duhet Shqipërisë për të shpëtuar nga diktaturat partiake dhe qeverisëse.

Partitë politike dhe liderat imagjinarë provojnë veten

Qytetarët shiptarë zgjedhin me votë përfaqësuesit e tyre

Spurdhjakët politikë e provojnë se sa iu vlen lëkura përpara qytetarëve

Pastaj të shohim se do ketë kurajo dhe moral ccdo parazit FB që ti quaj demokratët turmë???

Shohim se këta që japin mend kryetarëve dhe hanë M nëpër studio a do jenë në Kuvend?

Shohim a do të dalin me gej, pervers që të japin pretencën  për deputetët që nuk ngjajnë me këtë kategori fundërrimash?

A do të munden më të jenë faktorë fytyra të urryera dhe amorfe vetëm pse bilbilosnin nëpër ekrane

Ky ligj  zgjidh përfundimisht edhe kapjen e partive politike nga një tufë individësh pa vlera njerëzore, morale, familjare, burrërore dhe shoqërore

Kurrë nuk ka guxuarPD dhe tufa e kërminjve  që ka emëruar Basha rreth tij, të artikulojnë një fjalë të vetme për të ndryshuar sistemin

Sepse ndryshimi i sistemit, flak në puseta të ujërave të zez tufën që mabn pas brezit lidhur kryetari i cdo partie

Vetëm për të rrëzuar këtë sistem zgjedhor do të bashkoj votën time në Kuvend edhe me dreqin", shkruan Murrizi.

m.v.
Komento

Komente

 • pietro: 13/03/2019 21:33

  Fundi i nje laluci ne politike,tash mundesh me shku ne pill te sateme

  Përgjigju
 • Erik: 13/03/2019 17:19

  Ordiner njeri mbeti i shkreti edhe pse mund te kete te drejte.

  Përgjigju
 • Miri: 13/03/2019 14:48

  100 % dakort, atehere merr vlere vota dhe po ashtu vleresohen realisht kapacitetet individuale te sejcilit dhe pastrohet politika prej llumit ku eshte zhytur.

  Përgjigju
  • USA: 14/03/2019 09:36

   KE SHUME TE DREJ MUSLYM IMAGJINO TE QEVERISIN SHQIPERINE I BIRI FARI BYTHES KLEVISI APO SALJANI ,ATHERE KY POPULL TE VRASI VETEN KETA VEMJE NGELEN TER DITEN DUKE INTRIGUAR DHE LEPIR BYTHEN BASHES NJERZ PA MORAL ME FAMILJE TE MBARUARA KETA JO NE POLITIKE SDUHET TE KEN VEND POR KETA DUHEN IZOLUAR EDHE NGA SHOQERIA KETA E KAN VENDIN NE GROPEN E GELQERES POR TE JET E PA SHUAR