Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Bukuroshja Georgina Rodriguez ka shkuar në Katar për të mbështetur partnerin e saj Cristiano Ronaldo, gjatë Kupën e Botës. 28-vjeçarja postoi në Instagram Stories të mërkurën dhe ka ndarë foto të saj duke udhëtuar në Doha me fëmijët e tyre në një avion privat.

Me mbërritjen në Katar, Georginës i është bërë një pritje e jashtëzakonshme, ku dhe vetë bukuroshja ka postuar një viedo në Instagram me disa nga momentet më të bukura teksa ka vizituar qytetin Doha.

Ajo falënderon për mikpritjen Al Mayassa bint Hamad al Thani, e cila është nënkryetare dhe CEO e Fondacionit të Katarit për Arsimin, Shkencën dhe Zhvillimin e Komunitetit (QF), i cili u themelua nga prindërit e saj Hamad bin Khalifa Al Thani dhe Moza bint Nasser Al-Missned.

“Faleminderit për mikpritjen e ngrohtë Al Mayassa bint Hamad al Thani”, shkruan Rodriguez në Instagram.

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Lajme të mira në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Lajme të mira në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot