Gira, shtangë e ushtrime fizike/Ja si e mban trupin në formë prokurori që po heton Tahirin

Gira, shtangë e ushtrime fizike/Ja si e mban trupin në formë prokurori që po heton Tahirin

Në foto kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj

Për të drejtuar Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku hetohen grupet kriminale por dhe së fundi dosjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, nuk nevojitet vetëm njohje e mirë e ligjeve dhe vendosmëria për t'i çuar deri në fund hetimet, por me sa duket është e dosmosdoshme të kesh dhe muskuj të tonifikuar dhe energjikë.

Kjo është një foto, që tregon Besim Hajdarmataj, shefin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda i cili është zhvendosur nga mbledhjet, analizat dhe seancat gjyqësore, tek seancat me ushtrime fizike, në një nga palestrat e Tiranës. Së bashku me të, janë dhe tre persona të tjerë që mendohet se janë me origjinë nga Burreli.

Me sa duket jashtë orarit të punës, Hajdarmataj, i cili drejton dhe hetimin për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, preferon të meret me gira, shtanga dhe ushtrime fizike në palestër.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bkenard: 07/04/2018 08:33

  Keta jan kelyshet e sales jo te shtetit dalin pozoi duke then jemi dhe ne ketu

  Përgjigju
 • toti: 07/04/2018 07:53

  ka lezet.... mish per krimbat...vetem se ky eshte i cilesise mesatare.

  Përgjigju
 • Mali: 07/04/2018 07:22

  Shume mire, cfare ka per tu habitur. Te gjithe duhet te frekuentojne palestren.

  Përgjigju
 • hahaha: 07/04/2018 03:07

  Une kujtova se kto jane ne kerkim , po qenkan tanet ...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Shuhen të gjitha vatrat e zjarrit në Fier, zjarrfikësit u ndihmuan nga shiu i dendur që ra gjatë natës

Shuhen të gjitha vatrat e zjarrit në Fier, zjarrfikësit u ndihmuan nga shiu i dendur që ra gjatë natës