Gjendet e mbytur një grua në liqenin e Banjës në Gramsh (Emri)

Foto nga kërkimet

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur trupi i pajetë i një gruaje në liqenin e Banjës në Gramsh.

Raportohet se ajo është 53 vjeçe dhe quhet Lumturi Zogu.

50 vjeçarja është gjetur e mbytur pranë fshatit Gjergjovinë.

Nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Policia si dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Pandemia dhe frika e infektimit do të ‘festojnë’ me ne edhe këtë fundvit! ‘Krizë babagjyshash’, a do të vijë ai këtë herë?!