'Gjithë Shqipëria dhe diaspora është me ty ', mesazhi nga 'qielli' në shtëpinë e 'Big Brotherit'! Për kë ishte këtë herë? (VIDEO)

'Gjithë Shqipëria dhe diaspora është me ty ', mesazhi nga 'qielli' në shtëpinë e 'Big Brotherit'! Për kë ishte këtë herë? (VIDEO)

"Forca Ilir! Gjithë Shqipëria dhe diaspora është me ty!", ky ishte mesazhi që i erdhi si surprizë nga "qielli" Ilirit ditën e sotme.

Emocionet kapluan balerinin sapo pa këtë mesazh, ndërsa një pjesë e banorëve dyshojnë se kjo dhuratë vjen nga Sabiani.

Kjo nuk është hera e parë që një mesazh vjen përmes një droni për banorët, pasi një gjë e tillë ka ardhur më parë për Donaldin, Sabianin dhe së fundmi edhe për Sarën.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet