Gol në finalen e Parisit! Vinicius prish ekuilibrat, kalon në avantazh Realin kundër Liverpool

Gol në finalen e Parisit! Vinicius prish ekuilibrat, kalon në avantazh Realin kundër Liverpool

59’ Real Madrid kalon në avantazh në finale. Kundër Liverpool zhbllokoi braziliani Vinicius Junior pas një topi të dhënë nga Valverde.


Lajmi kryesor:

Historia e Europës është Real Madrid! ‘Galaktikët’ mposhtin në finale Liverpool-in, marrin Champions-in e 14


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë