GOLAT/ Tri pikë me vuajtje, Liverpool bën detyrën në shtëpi

GOLAT/ Tri pikë me vuajtje, Liverpool bën detyrën në shtëpi

Festa e Salah

Në "Anfield Road", Liverpool fitoi 2-0 me Wolves në Premier League. Ndeshja e prapambetur për javën e 7-të në kampionat foli për vendasit e Klopp, që shënuan dy gola në pjesën e dytë. Van Dijk në minutën e 73 dhe Salah në të 77 minutë vendosën ndeshjen. Liverpool me 39 pikë pas 24 javëve mban vendin e gjashtë, ndërsa Wolves me 24 pikë renditet në vendin e 15-të.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Premier League luan ndeshjet e prapambetura, Liverpool dhe Arsenal bëjnë detyrën


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Tragjedi në një ceremoni diplomimi në SHBA, dy të vrarë dhe 5 të plagosur nga të shtënat me armë

Tragjedi në një ceremoni diplomimi në SHBA, dy të vrarë dhe 5 të plagosur nga të shtënat me armë