GOLI/ Fanella e dytë 'ndjell tersin', Liverpool e pëson në transfertë nga ekipi i fundit në Premier League

GOLI/ Fanella e dytë 'ndjell tersin', Liverpool e pëson në transfertë nga ekipi i fundit në Premier League

Penalltia e humbur nga Salah

Në "Vitality Stadium", Bournemouth vendas fitoi 1-0 me Liverpoolin. Vendasit që në fillim të lojës treguan se nuk do ishin kalimtarë në këtë përballje, duke shënuar qysh në të 28 minutë me Billing, kjo pas asistit të Ouattara. Për t'u përmendur minuta e 69 e takimit, kur Salah nga pika e bardhë e penalltisë gaboi për të vendosur ekuilibrat. Me këtë fitore Bournemouth lë vendin e fundit dhe me 24 pikë pozicionohet në vendin e 17-të. Liverpool me 42 pikë mban vendin e pestë.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Liverpool mposhtet nga Bournemouth, Chelsea dhe Tottenham marrin tri pikë! Man. City tremb Arsenalin kryesues


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League