Gruaja me shumë fat shpëton për mrekulli, treni me shpejtësi për pak e merr para (VIDEO)

Fati është ai që e ka shpëtuar një grua në Holandë nga shtypja nga treni.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale , një grua rreth të tridhjetave shihet e hutuar dhe duke vrapuar me shpejtësi përmes shinave të trenit.

Pasi kalon në anën tjetër ajo kthehet sërish. Një kërcim i dytë në anën tjetër të shinave rezultoi të ishte tejet e rrezikshme dhe për të cilën shpëton për pak sekonda.

Video është shpërndarë në rrjetin social Twitter të Sky News dhe ka marrë me dhjetëra komente.

/K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shkrihet SHÇBA, ministri i Brendshëm prezanton projektligjin e ri për Agjencinë e Mbikëqyrjes Policore