Gruaja me shumë fat shpëton për mrekulli, treni me shpejtësi për pak e merr para (VIDEO)

Fati është ai që e ka shpëtuar një grua në Holandë nga shtypja nga treni.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale , një grua rreth të tridhjetave shihet e hutuar dhe duke vrapuar me shpejtësi përmes shinave të trenit.

Pasi kalon në anën tjetër ajo kthehet sërish. Një kërcim i dytë në anën tjetër të shinave rezultoi të ishte tejet e rrezikshme dhe për të cilën shpëton për pak sekonda.

Video është shpërndarë në rrjetin social Twitter të Sky News dhe ka marrë me dhjetëra komente.

S.M./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Unioni i Transportit Publik: Nga sot punojmë me gjysmë kapaciteti të autobusëve! Shkak pasojat ekonomike nga pandemia dhe rritja e çmimit të naftës