Habit Rama, LIVE me këmbët mbi tavolinë duke përgatitur fjalimin për OSBE-në (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama pak përpara fjalës së marrjes së kryesisë së OSBE për vitin 2020 nga Bratislava ka hedhur një video në faqen e tij zyrtare në Facebook me këmbët mbi tavolinë duke përgatitur detajet e fundit. "Nder dhe pērgjegjësi e madhe drejtimi i kësaj organizate ndërkombëtare të dorës së parë, si edhe mundësi e jashtëzakonshme për ta bërë Shqipërisë të shkēlqejë në krye të punëve të mëdha e të sfidave të posaçme të OSBE" shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Shqipëria merr Presidencën e OSBE-së, Rama nga Bratislava: Kemi 4 përparësi, hap historik dhe inspirim për të shkëlqyer (VIDEO)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

Covid-19 i merr jetën inxhinierit të pyjeve, miqtë: Intelektual dhe model për të gjithë, do na mungosh