Harroi se i dha njëherë dorën senatorit, Biden i hutuar për disa sekonda (VIDEO)

Harroi se i dha njëherë dorën senatorit, Biden i hutuar për disa sekonda (VIDEO)

Joe Biden

Presidenti i SHBA-ve Joe Biden, në një video të bërë virale, duket se për disa sekonda është hutuar përsëri.

Biden takoi një herë senatorin demokrat Chuck Schumer gjatë në një dalje publike të martën, ku ai ishte së bashku me kryetaren e Dhomës së Përfaqësuesve të SHBA Nancy Pelosi, Sekretaren e Tregtisë Gina Raimondo dhe themeluesin e SparkCharge Joshua Aviv. Senatori Schumer fillimisht shtrëngoi duart me Biden dhe më pas takoi Aviv dhe Pelosi përpara se të dilte në podium.

Biden harroi se e takoi njëherë dhe po qëndronte i hutuar duke drejtuar përsëri dorën  dhe u ndje në siklet kur Schumer u kthye në drejtim të të pranishmëve të tjerë.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Beni: 10/08/2022 19:40

    Nje person me Alzheimer komandon Ameriken kjo eshte cmenduri!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Kërcënoi nxënësit në shkollën në Greqi, 42-vjeçarja shqiptare: Më tallën mua dhe djalin tim

Kërcënoi nxënësit në shkollën në Greqi, 42-vjeçarja shqiptare: Më tallën mua dhe djalin tim