Hidhet me parashutë nga Qafa e Llogorasë dhe bie në përroin e Palasës, plagoset 39-vjeçari

Foto ilustruese

Hedhja me parashutë është një nga sportet që të jep më shumë adrenalinë dhe të ofron një pamje magjik, por që aventura nuk ka përfunduar mirë për një 39-vjeçar.

39-vjeçari është plagosur pasi është hedhur me parashutë nga Qafa e Llogorasë dhe ka përfunduar duke u rrëzuar në përroin e fshatit Palasë.

Ngjarja ndodhi në orën 13:46, ndërsa i plagosur mbeti 39-vjeçari L. A.,  banues në Tiranë.

Ai ka marrë disa dëmtime në trup dhe po merr ndihmë mjekësore në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Njërit i shkau këmba’, 2 fëmijë romë bien në lumin Gjanicë! I riu hidhet menjëherë dhe i shpëton