Himarë/ Kush është roja që u gjet në pyll i vrarë me mbi 5 plumba (FOTO)

1590953524_WhatsAppImage20200531at21.29.57.jpg

Ky është Ylli Luçaj, 65-vjeçari i vrarë me mbi 5 plumba, trupi i së cili u gjet ditën e sotme në një pyll pranë fshatrave Kuç dhe Qeparo në Himarë. Report Tv ka siguruar foton e Luçajt, i cili punonte si roje në rrugën e re që po ndërtohet në fshatin Kuç, Himarë.


Lajmi kryesor:

Himarë/ Vritet roja, trupi i pajetë gjendet në pyll! Shoqërohen disa persona (FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?×

Lajmi i fundit

John

Rrëfimi rrëqethës i pacientit që fitoi luftën me COVID-in: Ulërima, kollë dhe vrap, ju tregoj çfarë pashë brenda Infektivit