'Hiqi duart, do t’ju zhduk', 6 ish-deputetët që kapën policët për fyti merren nesër të pandehur


Lajmi kryesor:

'Justifikojnë' dhunën 6 ish-deputetët e PD: Policët ishin të dehur...ne jemi të paprekshëm (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Vatra të reja me COVID në Berat, nga policët te mësuesit (Rastet)