Homazhet brenda shtëpisë së Big Brother VIP/ Gafa e radhës e Deamishel: I urojmë ngushëllime familjes së Pal Kolës (VIDEO)

Homazhet brenda shtëpisë së Big Brother VIP/ Gafa e radhës e Deamishel: I urojmë ngushëllime familjes së Pal Kolës (VIDEO)

Banorët e Big Brother VIP

Banorët brenda shtëpisë së Big Brother VIP ndezën mbrëmë qirinj dhe shprehën ngushëllime për familjen e të ndjerit Pal Kola, roja i sigurisë që u vra gjatë sulmit me armë drejt Top Channel. Teksa të gjithë qëndronin në këmbë, Deamishel zgjodhi të mbante fjalën, por mesa duket nuk e kishte menduar mirë.

Ajo u shpreh gabim pasi në vend që të thoshte ‘shprehim ngushëllim’, tha ‘i urojmë ngushëllime’.

“Jemi mbledhur sot për të nderuar Pal Kolën që humbi jetën në krye të detyrës në portën e një prej televizioneve të lira të Shqipërisë. Ishte ngjarje terroriste. Sot jemi me familjen e zotit Pal. I urojmë ngushëllime. Shpirti i tij u prehtë në paqe”, tha Deamishel.

Nuk është hera e parë që Deamishel bën gafa të tilla. Në një sfidë, ajo tha se ka dalë me rezultate të shkëlqyera në shkollë por bëri gabimin e rëndë me ditëlindjen e Skënderbeut që sipas saj lindi në 1956 por në fakt, heroi ynë kombëtar ka lindur në 1405.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gino: 30/03/2023 23:58

  Po si e pashkollë dhe kjo si Saliu që tha "Jam shum i gezue që marr pjesë në varrimin e djalit tuej"

  Përgjigju
 • Bukurie: 30/03/2023 19:43

  Po zoti eshte I madh disa e ju a jep te gjitha disave ju jep bukurine keshtu qe Dea ka bukurine por zgjuarsine e ka te prapambetur.per e bukur ylle .

  Përgjigju
  • Cja fut kot: 30/03/2023 23:31

   Cfare bukuri ka ajo? Futu nja 7kile makeup dhe ajo eshte bukuria

 • Ermal: 30/03/2023 15:52

  Tym tym byrystym Rritu lart si bar i gjatë Si bari që hanë qetë Qetë e myftiut Qetë e kadiut Të Hasan çorapeziut????????????????????????????

  Përgjigju
 • Fishkellima: 30/03/2023 15:00

  Modeli per tu ber vip ne Shqiperi esht tjesh injorant

  Përgjigju
 • Tin: 30/03/2023 10:54

  Mos eshte rrit jasht njorante ku dijn keto se qa eshte me ngushellu kto e kan mendjen tralala

  Përgjigju
 • Zari: 30/03/2023 10:31

  Po cdo presesh nga nje tufe injorantesh e rruspiesh.

  Përgjigju
 • Fiks fare: 30/03/2023 10:09

  Sa rend qe esht kjo...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Kievi: Komandati i flotës ruse të Detit të Zi, mes 34 të vrarëve nga sulmi me raketa

Kievi: Komandati i flotës ruse të Detit të Zi, mes 34 të vrarëve nga sulmi me raketa