Humb kontrollin e mjetit, vdes 22-vjeçari në Durrës! Dyshohet se pësoi atak kardiak

Humb kontrollin e mjetit, vdes 22-vjeçari në Durrës! Dyshohet se pësoi atak kardiak

Një 22-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në lagjen nr4 në Durrës pranë vendit të njohur si Ura e Dajlanit. I riu po udhëtonte me makinë dhe është përplasur lehtë me trafik ndarësen. Nga hetimet dyshohet se drejtuesi i automjetit  ka pësuar arrest kardiak gjatë drejtimit të automjetit dhe për  pasojë ka humbur jetën.

‘Rreth orës 20:45, në lagjen nr. 4 Durrës, tek "Ura e Dajlanit",  automjeti me drejtues shtetasin A. H., 22 vjeç, është përplasur lehtë me trafik ndarësen.

Nga veprimet e para dyshohet se drejtuesi i automjetit  ka pësuar arrest kardiak  gjatë drejtimit të automjetit dhe për  pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.’- njofton policia.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Aksident i rëndë në Hamallaj, vdes 16- vjeçari, plagoset shoferi! U përplasën me një ‘Audi’ me shpejtësi të lartë (EMRAT)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Kundërshtuan forcat e policisë për të kryer kontroll, shoqërohen 3 persona (VIDEO)

Vlorë/ Kundërshtuan forcat e policisë për të kryer kontroll, shoqërohen 3 persona (VIDEO)