Humbi zgjedhjet/ Rivalja e Dritan Lelit nis pushimet dhe jep një mesazh thumbues

Valbona Mezini kandidatja e Bindjes Demokratike për Bashkinë e Vlorës e cila pësoi një disfatë të thellë ndaj kandidatit socialist Dritan Leli duket se ka bërë një pauzë pas zgjedhjeve duke nisur kështu pushimet.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga plazhi, shoqëruar me një përshkrim paska thumbues.

"Helm për gjarpërinjtë”, shkruan Mezini krah fotos.

 • Sondazhi i ditës:

  Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento

Komente

 • Vlora: 11/07/2019 13:27

  NCNCNCC nuk komentoj dot per zotin. Po si i gjeni keta njerez aman te keqen. Ku i gjeni? Ne fakt ka me shumice te Cmendina Vlore po vitet e fundit kane marre dhe diploma Universiteti. HALL I MADH per zotin. Po ikem dhe ne nga Vlora keta kane per te ngele kuptoni ?????? HALL I MADH X FEMIJET tane...

  Përgjigju
 • Luli: 11/07/2019 13:09

  Me helm e me gjarperinj,me kete kapacitet qe paske nuk te voton njeri moj zonje,por theku ne plazh para mrapa ate bej.

  Përgjigju
 • ilirjana cakaj: 11/07/2019 12:56

  I paska infektuar Ceka te gjithe keta politikane dhe do udheheqin popullin Mjer ne !

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shtohen infektimet me variantin Delta të COVID në SHBA, ekspertët: Ka aftësi të mëdha ngjitëse dhe përhapjeje